



Vislica Luxor Glossy Red – 01-3229
121.040,00 RSD
| Brend | Redo |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Jačina svetlosti | 6396 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| CRI | 93 |
| Dimabilnost | Dimabilno TRIAC |
| Boja kućišta | Glossy Red |
| Snaga | 54W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60 Hz |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 01-3229 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice


























