



Stona lampa WHEEL
13.516,00 RSD
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | Wheel 9036 |
| Grlo | 1xG9 |
| Snaga | max.20w |
| Visina | 41 cm |
| Širina | 34 cm |
| Materijal | iverica/čelik |
| Boja | crna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP20 |
Šifra proizvoda: 9032 Kategorije: Dekorativna rasveta, Stone lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 RSD!








Naš tim je tu da pomogne – pošaljite nam upit i dobićete
predlog rešenja prilagođen Vašem prostoru.



Naš tim Vam može obezbediti poseban rabat za veće narudžbine
u okviru projektnih zahteva. Pošaljite nam detalje Vašeg projekta
i pripremićemo prilagođenu ponudu.




13.516,00 RSD
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | Wheel 9036 |
| Grlo | 1xG9 |
| Snaga | max.20w |
| Visina | 41 cm |
| Širina | 34 cm |
| Materijal | iverica/čelik |
| Boja | crna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP20 |