



Zambelis 1662 visilica 3xE27
32.970,00 RSD
| Brend | Zambelis |
| Grlo | 3xE27 |
| Snaga po grlu | Max. 40W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Beton |
| Boja kućišta | Beton siva |
| Materijal abažura | Metal |
| Boja abažura | Crna mat |
| Dimenzije | ⌀380 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
Šifra proizvoda: 1662 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice


























