



Zambelis 180055 visilica 56W 3000K
31.250,00 RSD
| Brend | Zambelis |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 4950 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 55W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, akril |
| Boja kućišta | Mat bela |
| Dimenzije | 150x300x600 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
Šifra proizvoda: 180055 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 11.810,00 RSD Originalna cena je bila: 11.810,00 RSD.5.600,00 RSDTrenutna cena je: 5.600,00 RSD.
VOLTAGO 2
0 out of 5


























