



Zambelis 1966 visilica 7W 3000K
11.535,00 RSD
| Brend | Zambelis |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Snaga | 5W |
| Boja svetla | 3000K |
| Svetlosni flux | 450 lm |
| Visina | 150 cm |
| Boja | Mat zlatna |
| Zaštita | ip20 |
Šifra proizvoda: 1966 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5
























