



Zambelis 1993-W visilica 4xE27
35.550,00 RSD
| Brend | Zambelis |
| Grlo | 4xE27 |
| Snaga po grlu | Max. 40W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Materijal kućišta | Metal, koža, drvo |
| Boja kućišta | Mat bela |
| Dodatne funkcije | Podesiva visina |
| Dimenzije | 1700x200x1050 mm |
Šifra proizvoda: 1993-W Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice


























