



Zambelis 2001 visilica 37W 3000K
48.460,00 RSD
| Brend | Zambelis |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 3040 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 38W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Podesiva visina, pokretne opalne kugle |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Mat crna, mat zlatna |
| Materijal abažura | Akril |
| Boja abažura | Opalno bela |
| Dimenzije | 2000x125x1050 mm |
Šifra proizvoda: 2001 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5


























