





Zambelis 23010 visilica 3xE14
31.250,00 RSD
| Brend | Zambelis |
| Grlo | 3xE14 |
| Snaga po grlu | Max. 40W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Podesiva visina |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Mat Crna |
| Materijal abažura | Staklo |
| Boja abažura | Antički mesing |
| Dimenzije | 1600×380 mm |
Šifra proizvoda: 23010 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice


























