



Zambelis 23020 visilica 29W 3000K
39.280,00 RSD
| Brend | Zambelis |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 2880 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 29W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| CRI | 90 |
| Dodatne funkcije | Dimljenje (Triac), podesiva visina |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Mat zlatna |
| Materijal abažura | Staklo |
| Boja abažura | Prozirna, opalno bela |
| Dimenzije | 2200×850 mm |
Šifra proizvoda: 23020 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice

























