



Zambelis 23081 visilica 18W 3000K
42.150,00 RSD
| Brend | Zambelis |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1732 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 18W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Podesiva visina |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Mat crna |
| Materijal abažura | Staklo |
| Boja abažura | Zadmiljena, šampanjac, prozirna |
| Dimenzije | 2000×440 mm |
Šifra proizvoda: 23081 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice

























