



Zambelis 23171 visilica 35W 3000K
37.270,00 RSD
| Brend | Zambelis |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 3412 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 35W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimljenje (Triac), podesiva visina |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Materijal abažura | Staklo |
| Boja kućišta | Zlatno mat |
| Boja abažura | Šampanjac |
| Dimenzije | 485x50x1010 mm |
Šifra proizvoda: 23171 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
























