





Podna lampa ZELDA
19.747,00 RSD
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | Zelda 6010 |
| Grlo | 1xE27 |
| Snaga | max.60w |
| Visina | 165 cm |
| Širina | 77 cm |
| Visina abažura | 34 cm |
| Materijal | abažur/ čelik |
| Boja | siva |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP20 |
Šifra proizvoda: 6010 Kategorije: Dekorativna rasveta, Podne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 11.810,00 RSD Originalna cena je bila: 11.810,00 RSD.5.600,00 RSDTrenutna cena je: 5.600,00 RSD.
VOLTAGO 2
0 out of 5


























