



Zidna lampa ALCUDIA 900618 EGLO
8.010,00 RSD
| Brend | EGLO |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 600 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 5,5W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Čelik |
| Boja kućišta | Hrom |
| Materijal abažura | Plastika |
| Boja abažura | Saten |
| Dimenzije | 30x420x60 mm |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Garancija | 5 godine |
Šifra proizvoda: 900618 Kategorije: Dekorativna rasveta, Kupatilska rasveta
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5























