









Zidna lampa LILY 16W 3u1 IP44 crna
3.340,00 RSD
| Brend | Braytron |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1600 lm |
| Boja svetlosti | 3000K – 4000K – 6500K |
| Snaga | 16W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | CCT |
| Materijal kućišta | ABS, Polikarbonat |
| Boja kućišta | Crna, Bela |
| Dimenzije | 600×68×128 mm |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: BN12-00281 Kategorije: Dekorativna rasveta, Kupatilska rasveta
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Zidna lampa LILY 16W 3u1 IP44 crna – moderna LED lampa sa CCT tehnologijom za izbor toplog, dnevnog ili hladnog svetla od 3000K do 6500K, otporna na vlagu.
Brand
Braytron
Braytron je međunarodni brend specijalizovan za rasvetu, sa 15 godina iskustva u proizvodnji i distribuciji visokotehnoloških rešenja za osvetljenje na četiri kontinenta. Kao premium brend, Braytron je razvijen u saradnji sa stručnjacima iz oblasti energetske efikasnosti, fokusirajući se na dizajn, proizvodnju i distribuciju svih vrsta energetski efikasnih proizvoda za osvetljenje, prvenstveno LED rešenja.
Instagram+3LinkedIn+3BRAYTRON+3 Braytron proizvodi su sertifikovani prema standardima CE, RoHS, EMC, Dekra, EAC i TÜV. Koriste visokokvalitetne LED čipove i komponente od renomiranih dobavljača kao što su Bridgelux, Philips, Sharp, Citizen, Meanwell i Tridonic. Svi proizvodi se proizvode nakon opsežnih istraživanja i testiranja kako bi se osigurala energetska efikasnost i pristupačnost.
LinkedIn+2BRAYTRON B2B+2Global Lighting Forum+2
BRAYTRON B2B+2Global Lighting Forum+2LinkedIn+2 Kompanija posluje sa fabrikama u Rumuniji i Turskoj, opremljenim savremenim proizvodnim linijama i naprednim istraživačko-razvojnim centrom. Od 2017. godine, Braytron ima proizvodnu bazu i skladište u Bukureštu, Rumunija, omogućavajući isporuku kupcima u Evropi u roku kraćem od jedne sedmice.
Global Lighting Forum Asortiman proizvoda obuhvata širok spektar LED rasvete i dodatne opreme, uključujući zidne lampe, LED panele, industrijsku rasvetu, spoljašnju rasvetu i još mnogo toga. Braytronovi proizvodi se mogu pronaći u različitim građevinskim projektima širom Evrope i Bliskog Istoka.
ultralight.bg Braytron teži da bude među globalnim liderima u napretku i distribuciji LED tehnologije, stalno prateći nove inovacije i implementirajući ih u svoj proizvodni asortiman.
Zidna lampa LILY 16W 3u1 IP44 crna – moderna LED lampa sa CCT tehnologijom za izbor toplog, dnevnog ili hladnog svetla od 3000K do 6500K, otporna na vlagu.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5

























