





Zidna lampa REGINA 6 1×E27
11.320,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Grlo 1×E27 |
| Snaga po grlu | Max. 12W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | Ø400×230 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 202326 Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Zidna lampa REGINA 6 1×E27 – Beli metalni zidni svetiljka sa jednim E27 grlom, maksimalne snage 12W. Dimenzija Ø400×230 mm, IP20.
Brand
Home Light
Zidna lampa REGINA 6 1×E27 – Beli metalni zidni svetiljka sa jednim E27 grlom, maksimalne snage 12W. Dimenzija Ø400×230 mm, IP20.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 11.810,00 RSD Originalna cena je bila: 11.810,00 RSD.5.600,00 RSDTrenutna cena je: 5.600,00 RSD.
VOLTAGO 2
0 out of 5

























