





Zidna lampa ROMENDO 96543 EGLO
14.080,00 RSD
| Brend | EGLO |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 540 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 7,2W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Materijal kućišta | Čelik |
| Boja kućišta | Hrom |
| Materijal abažura | Plastika |
| Boja abažura | Prozirna, saten |
| Dimenzije | 70x450x125 mm |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Garancija | 5 godine |
Šifra proizvoda: 96543 Kategorije: Dekorativna rasveta, Kupatilska rasveta
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5


























