





Zidna lampa SANIA 99692 EGLO
13.900,00 RSD
| Brend | EGLO |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 3200 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 26,5W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Čelik |
| Boja kućišta | Satenski nikl, Bela |
| Materijal abažura | Plastika |
| Boja abažura | Saten |
| Dimenzije | 80x620x90 mm |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
| Garancija | 5 godine |
Šifra proizvoda: 99692 Kategorije: Dekorativna rasveta, Kupatilska rasveta
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5



























