





Zidna lampa SOLEA 57 7W 3000K BELA DIMABILNA
3.500,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 7W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimljenje, 1×usb-a + 1×usb-c |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | 100×120, Ø150 mm |
| Stepen zaštite | IP40 |
| Životni vek | 30.000 h |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 202357 Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Zidna lampa SOLEA 57 7W 3000K bela dimabilna – Dimabilni LED sa toplom svetlošću, 7W snage, uključuje USB-A i USB-C portove. Bela boja.
Brand
Home Light
Zidna lampa SOLEA 57 7W 3000K bela dimabilna – Dimabilni LED sa toplom svetlošću, 7W snage, uključuje USB-A i USB-C portove. Bela boja.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5

























