







Zidna lampa SOLEA 98 4W 3000K CRNA
5.070,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 420 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 4W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 704×65×111 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 30.000 h |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 202524 Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Zidna lampa SOLEA 98 4W 3000K crna – Dugovečni integrisani LED od 4W sa toplom svetlošću 3000K. Crni aluminijum, 420 lumena, životni vek 30.000h.
Brand
Home Light
Zidna lampa SOLEA 98 4W 3000K crna – Dugovečni integrisani LED od 4W sa toplom svetlošću 3000K. Crni aluminijum, 420 lumena, životni vek 30.000h.



























