







Zidna lampa SOLEA 99 4W 3000K CRNA
5.070,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 420 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 4W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 465×65×110 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 30.000 h |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 250522 Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Zidna lampa SOLEA 99 4W 3000K crna – Integrisani LED sa toplom svetlošću od 3000K i 420 lumena. Energetski efikasna, crni aluminijum, veka 30.000h.
Brand
Home Light
Zidna lampa SOLEA 99 4W 3000K crna – Integrisani LED sa toplom svetlošću od 3000K i 420 lumena. Energetski efikasna, crni aluminijum, veka 30.000h.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5

























