-20%








Zidna lampa TINY Black
4.860,00 RSD Originalna cena je bila: 4.860,00 RSD.3.890,00 RSDTrenutna cena je: 3.890,00 RSD.
| Brend | Braytron |
| Tip | BH07-04101 |
| Grlo | Integrisan LED |
| Snaga | 16W |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Visina | 80 cm |
| Svetlosni fluks | 1160lm |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Zaštita | IP20 |
Šifra proizvoda: BH07-04101 Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5

























