



Zidna lampa Tratto Sand White – 9115
12.280,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 470 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 3W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| CRI | 85 |
| Boja kućišta | Pesak bela |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9115 Kategorije: Spoljna rasveta, Zidne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Spoljna rasveta, Zidne lampe 1.260,00 RSD Originalna cena je bila: 1.260,00 RSD.850,00 RSDTrenutna cena je: 850,00 RSD.
Zidna lampa bela 1xGU10
0 out of 5
Dvorišne svetiljke, Spoljna rasveta 4.450,00 RSD Originalna cena je bila: 4.450,00 RSD.4.010,00 RSDTrenutna cena je: 4.010,00 RSD.
Podna lampa Milano 50cm
0 out of 5
Spoljna rasveta, Zidne lampe 1.650,00 RSD Originalna cena je bila: 1.650,00 RSD.1.499,00 RSDTrenutna cena je: 1.499,00 RSD.
Zidna lampa hrom 1xGU10
0 out of 5




























