-20%




Spot TRILLO 97372 EGLO
3.850,00 RSD Originalna cena je bila: 3.850,00 RSD.3.080,00 RSDTrenutna cena je: 3.080,00 RSD.
| Brend | EGLO |
| Izvor svetlosti | Grlo 2×GU10 |
| Jačina svetlosti | 690 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga sijalice | 4.5W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Čelik |
| Boja kućišta | Bela, Crna |
| Dimenzije | 165×70 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
Šifra proizvoda: 97372 Kategorije: Dekorativna rasveta, Spotovi
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5

























