







Panik lampa 2w IP20
1.090,00 RSD
| Brend | Braytron |
| Snaga | 2W |
| Napon | 220V-240V |
| Boja svetlosti | 6400K |
| Vreme punjenja | 24h |
| Izvor svetlosti | 30 LED |
| Materijal | ABS |
| Baterija | 3.7V 1.2AH litijum |
| Autonomija rada | 3/7h |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Dužina | 20,5 cm |
| Širina | 6,6 cm |
| Visina | 3 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
Šifra proizvoda: BC01-00130 Kategorija: Led Panik Lampe


















