

Stona lampa BALNARIO
18.110,00 RSD
| Brend | Eglo |
| Dimenzije: | |
| Visina | 630mm |
| Fi | 300mm |
| Fi baze | 240mm |
| Težina | 2.06kg |
| Sijalica: | |
| Grlo | E27 |
| Maksimalna jačina | 1x40w |
| Paljenje | na kablu |
| Napon | 220-240v |
| Garancija | 5 godina |
Šifra proizvoda: 39888 Kategorije: Dekorativna rasveta, Stone lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5

























