

Visilica BIAS – Art.01-3393
51.680,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Snaga | 120W |
| Boja svetlosti | CCT 3000K/4500K/6500K |
| Jačina svetlosti | 15722 lm |
| Materijal | Metal, PVC |
| Visina | 150 cm |
| Širina | 101 cm |
Šifra proizvoda: 01-3393 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5

























