

Visilica GIOTTO – Art.01-1848
32.420,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | SMD LED |
| Snaga | 46W |
| Visina | 100 cm |
| Dimenzije | Fi 40cm + dužina 143cm |
| Jačina svetlosti | 5537lm |
| Boja svetla | 4000K |
| Garancija | 2 godine |
| Zaštita | ip20 |
Šifra proizvoda: 01-1848 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
























