



Stona lampa Sophie Sand White – 90313
10.120,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 203 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 2,5W |
| Napajanje | 3,7V DC |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje, baterija(Li-ion, 2200mAh) |
| Boja kućišta | Pesak bela |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 90313 Kategorije: Dekorativna rasveta, Stone lampe


























