





Zidna lampa SOLEA 50 12W 3000K
6.550,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 600 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 12W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Materijal kućišta | Drvo |
| Boja kućišta | Drvo |
| Dimenzije | 420×170×45mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Klasa energetske efikasnosti | A+ |
Šifra proizvoda: 200967 Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Zidna lampa SOLEA 50 12W 3000K – Stvorite prijatnu atmosferu uz zidnu lampu koja donosi savremeni izgled i nežno svetlo u svaki kutak vašeg doma.
Brand
Home Light
Zidna lampa SOLEA 50 12W 3000K – Stvorite prijatnu atmosferu uz zidnu lampu koja donosi savremeni izgled i nežno svetlo u svaki kutak vašeg doma.


























