







Nova Luce visilica BITONTO 9151403
6.950,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Grlo 3×E14 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Metal, Tkanina |
| Boja kućišta | Pesak Crna, Siva, Bež |
| Dimenzije | Ø56,2×43 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9151403 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica BITONTO – Originalna visilica sa tkanom lampsfjaderom i tri E14 grla. Metalna konstrukcija u pesak crnoj, sivoj i bež boji. Dimenzije: Ø56,2×43 cm.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5

























