







Rozetna GAMA 1×GU10 krug crna
750,00 RSD
| Brend | Braytron |
| Izvor svetlosti | Grlo 1×GU10 |
| Snaga po grlu | Max. 35W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Način montaže | Nadgradna |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | Ø55×102 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
- Opis
Opis
Rozetna GAMA 1×GU10 krug crna – Nadgradna crna aluminijumska rozetna lampa sa jednim GU10 grlom, snage do 35W. Dimenzija Ø55×102 mm, IP20 i garancija 2 godine.










