E27, Led Sijalice
LED sijalica 11694 EGLO 4W E27 dimabilna - Pet godina garancije
0 out of 5
| Brend | EGLO |
| Tip | G125 |
| Grlo | E27 |
| Jačina svetlosti | 320 lm |
| Boja svetlosti | 1700K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 30W) |
| CRI | 80 |
| Radni napon | 230V |
| Životni vek | 25.000 h |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Dimenzije | Ø125 × 160 mm |
| Klasa energetske efikasnosti | A |
| Garancija | 5 godine |
610,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 11823 EGLO 4W E27
0 out of 5
| Tip | ST64 |
| Grlo | E27 |
| Jačina svetlosti | 170 lm |
| Boja svetlosti | 1800K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 18W) |
| CRI | 75 |
| Dimenzije | Ø64 × 142 mm |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | G |
619,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 11882 EGLO 4W E27
0 out of 5
| Tip | G80 |
| Jačina svetlosti | 50 lm |
| Boja svetlosti | 2000K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 15W) |
| Dimenzije | Ø80 × 120 mm |
| Životni vek | 25.000 h |
570,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LEDVANCE LED sijalica 6W E27 2700K SMART
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | A60 |
| Jačina svetlosti | 806 lm |
| Boja svetlosti | 2700K |
| Snaga | 6W (ekvivalentno 60W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimljenje, Smart |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
640,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 11898 EGLO E27 4W
0 out of 5
| Brend | EGLO |
| Grlo | E27 |
| Tip | E170 |
| Jačina svetlosti | 470 lm |
| Boja svetlosti | 2700K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 40W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
470,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 11899 EGLO E27 4W
0 out of 5
| Brend | EGLO |
| Grlo | E27 |
| Tip | TS140 |
| Jačina svetlosti | 470 lm |
| Boja svetlosti | 2700K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 40W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
210,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 11901 EGLO E27 4W dimabilna
0 out of 5
| Brend | EGLO |
| Grlo | E27 |
| Tip | G200 |
| Jačina svetlosti | 470 lm |
| Boja svetlosti | 2700K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 40W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Dodatno | Dimovanje |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
700,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 11929 EGLO E27 7W
0 out of 5
| Brend | EGLO |
| Grlo | E27 |
| Tip | G125 |
| Jačina svetlosti | 470 lm |
| Boja svetlosti | 2700K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 40W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
160,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 10.5W E27 5u1 - 5 godina garancije
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | A60 |
| Jačina svetlosti | 1160 lm |
| Boja svetlosti | 5u1 |
| Snaga | 10,5W (ekvivalentno 80W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PA+PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Garancija | 5 godina |
480,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 13.5W E27 5u1 - 5 godina garancije
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | A65 |
| Jačina svetlosti | 1520 lm |
| Boja svetlosti | 5u1 |
| Snaga | 13,5W (ekvivalentno 100W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PA+PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Garancija | 5 godina |
550,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 8.5W E27 5u1 - 5 godina garancije
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | A60 |
| Jačina svetlosti | 880 lm |
| Boja svetlosti | 5u1 |
| Snaga | 8,5W (ekvivalentno 65W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PA+PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Garancija | 5 godina |
390,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
Led sijalica Osram 9W E27 2700K
0 out of 5
| Tip | E27 |
| Grlo | E27 |
| Snaga | 9W |
| Napon | 220-240v |
| Jačina svetla | 806LM |
Ugao rasipanja svetla | |
| Materijal | PC |
| Prečnik | |
| Visina | |
| Radni vek | 15000h |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | A+ |
200,00 RSD
Dodaj u korpu























