



LED sijalica 11899 EGLO E27 4W
210,00 RSD
| Brend | EGLO |
| Grlo | E27 |
| Tip | TS140 |
| Jačina svetlosti | 470 lm |
| Boja svetlosti | 2700K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 40W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
Šifra proizvoda: 11899 Kategorije: E27, Led Sijalice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Osvetlite svoj dom čistim, hladnim belim svetlom! Dugotrajna LED sijalica donosi uštedu i savršen ambijent za svaki prostor.


























