Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Nova Luce Visilica LATO 9624076
0 out of 5
| Brend | Nova Luce |
| Grlo | 1xE14 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Crna |
| Materijal abažura | Staklo |
| Boja abažura | Opalno bela |
| Napajanje | 220-240V, 50/60Hz |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dimenzije | 1200x158 mm |
| Garancija | 3 godine |
6.096,00 RSD
Dodaj u korpu Led Paneli, LED paneli 600x600
2.080,00 RSD Originalna cena je bila: 2.080,00 RSD.1.460,00 RSDTrenutna cena je: 1.460,00 RSD. Dodaj u korpu
HiLUX LED panel 600×600 ugradni 50W 4000K
0 out of 5
| Brend | HiLUX |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 5000 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 50W |
| Radni napon | 85-265V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| CRI | 80 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | 595×595×30 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 20.000 h |
Led Paneli, LED paneli 600x600
2.080,00 RSD Originalna cena je bila: 2.080,00 RSD.1.460,00 RSDTrenutna cena je: 1.460,00 RSD. Dodaj u korpu
HiLUX LED panel 600×600 ugradni 50W 6500K
0 out of 5
| Brend | HiLUX |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 5000 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 50W |
| Radni napon | 85-265V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| CRI | 80 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | 595×595×30 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 20.000 h |













