Led Cevi, Led cevi od 1500mm
Led cev 20w jednostrana 4000k
0 out of 5
| Dužina | 1,5m |
| Jačina | 20w |
| Lumen | 2300lm |
| Napon | 220-240v |
| Garancija | 3 godine |
877,00 RSD
Dodaj u korpu Led Cevi, Led cevi od 1500mm
Led cev 20w jednostrana 6500k
0 out of 5
| Dužina | 1,5m |
| Jačina | 20w |
| Lumen | 2300lm |
| Napon | 220-240v |
| Garancija | 3 godine |
877,00 RSD
Dodaj u korpu Led Cevi, Led cevi od 1500mm
Led cev 24w dvostrana 4200k
0 out of 5
| Dužina | 1,5m |
| Jačina | 24w |
| Lumen | 2430lm |
| Napon | 220-240v |
| Garancija | 2 godine |
753,00 RSD
Dodaj u korpu Led Cevi, Led cevi od 1500mm
Led cev 24w dvostrana 6500k
0 out of 5
| Dužina | 1,5m |
| Jačina | 24w |
| Lumen | 2430lm |
| Napon | 220-240v |
| Garancija | 2 godine |
753,00 RSD
Dodaj u korpu Led Cevi, Led cevi od 1500mm
Led cev 24w jednostrana 6500k
0 out of 5
| Dužina | 1,5m |
| Jačina | 24w |
| Lumen | 2430lm |
| Napon | 220-240v |
| Garancija | 2 godine |
753,00 RSD
Dodaj u korpu



















