Plafonske lampe, Spoljna rasveta
EDESA LED M 9107
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | EDESA LED M 9107 |
| Grlo | LED |
| Snaga | 6w |
| Lumen | 370 lm |
| Boja svetlosti | 3000k |
| Visina | 11cm |
| Širina | 9cm |
| Materijal | aluminijum |
| Boja | crna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP54 |
6.561,00 RSD
Dodaj u korpu Plafonske lampe, Spoljna rasveta
EDESA LED M 9108
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | EDESA LED M 9108 |
| Grlo | LED |
| Snaga | 6w |
| Lumen | 370 lm |
| Boja svetlosti | 3000k |
| Visina | 11cm |
| Širina | 9cm |
| Materijal | aluminijum |
| Boja | bela |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP54 |
6.561,00 RSD
Dodaj u korpu Plafonske lampe, Spoljna rasveta
EDESA LED S 9110
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | EDESA LED S 9110 |
| Grlo | LED |
| Snaga | 3w |
| Lumen | 250 lm |
| Boja svetlosti | 3000k |
| Visina | 11cm |
| Širina | 5,5cm |
| Materijal | aluminijum |
| Boja | crna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP54 |
4.912,00 RSD
Dodaj u korpu Plafonske lampe, Spoljna rasveta
EDESA LED S 9111
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | EDESA LED S 9111 |
| Grlo | LED |
| Snaga | 3w |
| Lumen | 250 lm |
| Boja svetlosti | 3000k |
| Visina | 11cm |
| Širina | 5,5cm |
| Materijal | aluminijum |
| Boja | bela |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP54 |
4.912,00 RSD
Dodaj u korpu Plafonske lampe, Spoljna rasveta
HEXA 9564
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | HEXA 9564 |
| Grlo | 1X GU10 |
| Snaga | max 35w |
| Visina | 9,4 cm |
| Širina | 10,8 cm |
| Materijal | aluminijum/staklo |
| Boja | bela |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP44 |
6.495,00 RSD
Dodaj u korpu Plafonske lampe, Spoljna rasveta
HEXA 9565
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | HEXA 9565 |
| Grlo | 1X GU10 |
| Snaga | max 35w |
| Visina | 9,4 cm |
| Širina | 10,8 cm |
| Materijal | aluminijum/staklo |
| Boja | siva |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP44 |
6.495,00 RSD
Dodaj u korpu Plafonske lampe, Spoljna rasveta
LENS LED
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | LENS LED 9112 |
| Grlo | LED |
| Snaga | 2x 2w |
| Lumen | 110 lm |
| Boja svetlosti | 3000k |
| Visina | 17,5cm |
| Širina | 4,5cm |
| Materijal | aluminijum |
| Boja | crna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP54 |
7.430,00 RSD
Dodaj u korpu Plafonske lampe, Spoljna rasveta
9.180,00 RSD Originalna cena je bila: 9.180,00 RSD.7.955,00 RSDTrenutna cena je: 7.955,00 RSD. Dodaj u korpu
MOONSHINE 17350/93/PN
0 out of 5
| Brend | Philips |
| Tip | Moonshine 17350/93/PN |
| Grlo | E27 |
| Snaga | 2x25W |
| Ulazni napon | 220V |
| Boja kućišta | Crna |
| Materijal | aluminijum |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP44 |
Kupatilska rasveta, Plafonske lampe, Spoljna rasveta
Plafonjera NAPOLI 1xE27 IP65 bela
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | 1xE27 |
| Snaga | Max 1x23W |
| Napajanje | 220-240V |
| Materijal kućišta | PC |
| Boja kućišta | Bela |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Garancija | 2 godine |
1.500,00 RSD
Dodaj u korpu Kupatilska rasveta, Plafonske lampe, Spoljna rasveta
Plafonjera NAPOLI 1xE27 IP65 siva
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | 1xE27 |
| Snaga | Max 1x23W |
| Napajanje | 220-240V |
| Materijal kućišta | PC |
| Boja kućišta | Siva |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Garancija | 2 godine |
1.500,00 RSD
Dodaj u korpu




























