E27, Led Sijalice
LED sijalica 11694 EGLO 4W E27 dimabilna - Pet godina garancije
0 out of 5
| Brend | EGLO |
| Tip | G125 |
| Grlo | E27 |
| Jačina svetlosti | 320 lm |
| Boja svetlosti | 1700K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 30W) |
| CRI | 80 |
| Radni napon | 230V |
| Životni vek | 25.000 h |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Dimenzije | Ø125 × 160 mm |
| Klasa energetske efikasnosti | A |
| Garancija | 5 godine |
610,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 11882 EGLO 4W E27
0 out of 5
| Tip | G80 |
| Jačina svetlosti | 50 lm |
| Boja svetlosti | 2000K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 15W) |
| Dimenzije | Ø80 × 120 mm |
| Životni vek | 25.000 h |
570,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 6W E27 2200K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G95 |
| Jačina svetlosti | 540 lm |
| Boja svetlosti | 2200K |
| Snaga | 6W (ekvivalentno 45W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
920,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 6W E27 2200K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G95 |
| Jačina svetlosti | 540 lm |
| Boja svetlosti | 2200K |
| Snaga | 6W (ekvivalentno 45W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
730,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 8W E27 3000K dimabilna
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G95 |
| Jačina svetlosti | 806 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 8W (ekvivalentno 60W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
830,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 6W E27 2200K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G125 |
| Jačina svetlosti | 540 lm |
| Boja svetlosti | 2200K |
| Snaga | 6W (ekvivalentno 45W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
1.060,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 7W E27 3000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G95 |
| Jačina svetlosti | 806 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 7W (ekvivalentno 60W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 300° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
770,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 7W E27 6500K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G95 |
| Jačina svetlosti | 806 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 7W (ekvivalentno 60W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 300° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
770,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 11898 EGLO E27 4W
0 out of 5
| Brend | EGLO |
| Grlo | E27 |
| Tip | E170 |
| Jačina svetlosti | 470 lm |
| Boja svetlosti | 2700K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 40W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
470,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 11899 EGLO E27 4W
0 out of 5
| Brend | EGLO |
| Grlo | E27 |
| Tip | TS140 |
| Jačina svetlosti | 470 lm |
| Boja svetlosti | 2700K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 40W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
210,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 11901 EGLO E27 4W dimabilna
0 out of 5
| Brend | EGLO |
| Grlo | E27 |
| Tip | G200 |
| Jačina svetlosti | 470 lm |
| Boja svetlosti | 2700K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 40W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Dodatno | Dimovanje |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
700,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 11929 EGLO E27 7W
0 out of 5
| Brend | EGLO |
| Grlo | E27 |
| Tip | G125 |
| Jačina svetlosti | 470 lm |
| Boja svetlosti | 2700K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 40W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
160,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 14W E27 3000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G95 |
| Jačina svetlosti | 1360 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 14W (ekvivalentno 90W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
750,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 14W E27 6500K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G95 |
| Jačina svetlosti | 1360 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 14W (ekvivalentno 90W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
750,00 RSD
Dodaj u korpu






























