E27, Led Sijalice
LED sijalica 4W E27 2200K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G45 |
| Jačina svetlosti | 360 lm |
| Boja svetlosti | 2200K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 32W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
310,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 4W E27 3000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G45 |
| Jačina svetlosti | 470 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 40W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 300° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
270,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 6W E27 3000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G45 |
| Jačina svetlosti | 630 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 6W (ekvivalentno 50W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 300° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
300,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 5W E27 3000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G45 |
| Jačina svetlosti | 450 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 5W (ekvivalentno 35W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
140,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 5W E27 4000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G45 |
| Jačina svetlosti | 450 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 5W (ekvivalentno 35W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
140,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 5W E27 6500K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G45 |
| Jačina svetlosti | 450 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 5W (ekvivalentno 35W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
140,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 6.5W E27 3000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G45 |
| Jačina svetlosti | 560 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 6,5W (ekvivalentno 45W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
170,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 6.5W E27 4000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G45 |
| Jačina svetlosti | 560 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 6,5W (ekvivalentno 45W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
170,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 6.5W E27 6500K
0 out of 5
| Tip | G45 |
| Grlo | E27 |
| Snaga | 7W |
| Napon | 220-240v |
| Jačina svetla | 560lm |
| Ugao rasipanja svetla | 220 |
| Materijal | termoplastika |
| Prečnik | 45 |
| Visina | 75 |
| Radni vek | 15000h |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | A+ |
170,00 RSD
Dodaj u korpu





















