





BASALT
5.150,00 RSD
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | BASALT 3412 |
| Grlo | 1X E 14 |
| Snaga | max 60w |
| Visina za ugradnju | 12 cm |
| Širina za ugradnju | 21,7 cm |
| Dubina | 7,5 cm |
| Materijal | aluminijum/polikarbonat |
| Boja | antracit |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP44 |
Šifra proizvoda: 3412 Kategorije: Spoljna rasveta, Zidne lampe




























