





EGG L beli
48.756,00 RSD
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | Egg L 9023 |
| Grlo | 5xE27 |
| Snaga | max.40w |
| Visina | 300 cm |
| Širina | 55 cm |
| Visina abazura | 51 cm |
| Materijal | Čelik |
| Boja | Bela/zlatna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP20 |
Šifra proizvoda: 9023 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice


























