-10%


PESCAITO
5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
| Brend | Eglo |
| Dimenzije: | |
| Fi | 380mm |
| Težina | 0.70kg |
| Izvor svetla | Integrisan led |
| Jačina | 24W |
| Svetlosni fluks | 2500lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Prosečno radno vreme | 25000h |
| Dimabilnost | Ne |
| Napon | 220-240v |
| Garancija | 5 godina |
Šifra proizvoda: 99407 Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonjere
























