



Visilica EYE SUPER B
7.088,00 RSD
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | Eye Super B 6503 |
| Grlo | 1xGU10 |
| Snaga | max.35w |
| Visina | 77 cm |
| Širina | 20 cm |
| Materijal | Čelik |
| Boja | Crna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP20 |
Šifra proizvoda: 6503 Kategorije: Dekorativna rasveta, Spotovi
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 RSD!








Naš tim je tu da pomogne – pošaljite nam upit i dobićete
predlog rešenja prilagođen Vašem prostoru.



Naš tim Vam može obezbediti poseban rabat za veće narudžbine
u okviru projektnih zahteva. Pošaljite nam detalje Vašeg projekta
i pripremićemo prilagođenu ponudu.




7.088,00 RSD
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | Eye Super B 6503 |
| Grlo | 1xGU10 |
| Snaga | max.35w |
| Visina | 77 cm |
| Širina | 20 cm |
| Materijal | Čelik |
| Boja | Crna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP20 |