





HEXA 9565
6.495,00 RSD
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | HEXA 9565 |
| Grlo | 1X GU10 |
| Snaga | max 35w |
| Visina | 9,4 cm |
| Širina | 10,8 cm |
| Materijal | aluminijum/staklo |
| Boja | siva |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP44 |
Šifra proizvoda: 9565 Kategorije: Plafonske lampe, Spoljna rasveta
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 RSD!








Naš tim je tu da pomogne – pošaljite nam upit i dobićete
predlog rešenja prilagođen Vašem prostoru.



Naš tim Vam može obezbediti poseban rabat za veće narudžbine
u okviru projektnih zahteva. Pošaljite nam detalje Vašeg projekta
i pripremićemo prilagođenu ponudu.






6.495,00 RSD
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | HEXA 9565 |
| Grlo | 1X GU10 |
| Snaga | max 35w |
| Visina | 9,4 cm |
| Širina | 10,8 cm |
| Materijal | aluminijum/staklo |
| Boja | siva |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP44 |