

HEXALINE LED CEV
550,00 RSD – 1.060,00 RSDRaspon cena: od 550,00 RSD do 1.060,00 RSD
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Jačina svetlosti | 110 lm/W |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 7-10W |
| Napajanje | 110-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| CRI | 90 |
| Materijal kućišta | Polikarbonat |
| Boja kućišta | Bela |
| Materijal difuzora | Akril |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Životni vek | 50.000 h |
Šifra proizvoda: HX01-10001 Kategorije: HEXALINE LED svetiljke, Led Svetiljke
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
HEXALINE 1 je idealan izbor za sve koji žele efektnu, modernu i energetski efikasnu LED rasvetu. Zahvaljujući savremenom dizajnu u obliku heksagona, ova svetiljka ne samo da osvetljava prostor, već ga i vizuelno transformiše – bilo da se koristi u garaži, radionici, teretani ili komercijalnom objektu.
Sistem je u potpunosti modularan i dizajniran za jednostavno sklapanje. Za montažu je potrebna samo osnovna šrafilica, a svi ostali delovi su uključeni u paketu. Cevi i konektori se uklapaju intuitivno, bez komplikovanih procedura, što omogućava da rasvetu postavite brzo i samostalno – bez potrebe za dodatnim alatom ili stručnom pomoći.
Brand
HiLUX
HEXALINE 1 je idealan izbor za sve koji žele efektnu, modernu i energetski efikasnu LED rasvetu. Zahvaljujući savremenom dizajnu u obliku heksagona, ova svetiljka ne samo da osvetljava prostor, već ga i vizuelno transformiše – bilo da se koristi u garaži, radionici, teretani ili komercijalnom objektu.
Sistem je u potpunosti modularan i dizajniran za jednostavno sklapanje. Za montažu je potrebna samo osnovna šrafilica, a svi ostali delovi su uključeni u paketu. Cevi i konektori se uklapaju intuitivno, bez komplikovanih procedura, što omogućava da rasvetu postavite brzo i samostalno – bez potrebe za dodatnim alatom ili stručnom pomoći.

























