-20%






HiLUX LED panel 600×600 nadgradni 50W 3u1
3.525,00 RSD Originalna cena je bila: 3.525,00 RSD.2.820,00 RSDTrenutna cena je: 2.820,00 RSD.
| Brend | HiLUX |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 5200 lm |
| Boja svetlosti | 3u1 |
| Snaga | 50W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 110° |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | CCT |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | 38x600x600 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
Šifra proizvoda: HL50-61613 Kategorije: Led Paneli, LED paneli 600x600
- Opis
Opis
HiLUX CCT LED Panel HL50-61613 Univerzalno LED panel rešenje koje se prilagođava vašim potrebama! Model HP59-00118 nudi izuzetnu fleksibilnost sa mogućnošću podešavanja snage i temperature svetlosti, sve u jednom proizvodu.Ključne karakteristike:
Promenljiva temperatura svetlosti: 3000K (topla bela), 4000K (neutralna bela) i 6500K (hladna bela).
- Energetski efikasan i dugotrajan
- Odličan index prikazivanja boja (CRI)
- Ušteda energije do 80%
- Bez UV ili IR zračenja
- Pogodan za montažu kao centralno osvetljenje zbog velike količine lumena










