







Karen crni
13.154,00 RSD
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | Karen 4607 |
| Grlo | 1xe27 |
| Snaga | max.40w |
| Visina | 120 cm |
| Širina | 39,5 cm |
| Visina abazura | 48 cm |
| Boja | crno |
| materijal | Čelik |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | ip20 |
Šifra proizvoda: 4607 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5



























