-34%


LED Panel nadgradni 16.5W 4000K – Fueva EGLO
2.490,00 RSD Originalna cena je bila: 2.490,00 RSD.1.650,00 RSDTrenutna cena je: 1.650,00 RSD.
| Brend | Eglo |
| Dimenzije: | |
| Kvadrat | 225x225mm |
| Visina | 35mm |
| Izvor svetla | Integrisan LED |
| Jačina | 16.5W |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Prosečno radno vreme | 25000h |
| Dimabilnost | ne |
| Jačina svetlosti | 1700 lm |
| Napon | 220-240v |
| Garancija | 5 godina |
Šifra proizvoda: 94526 Kategorije: Led Paneli, Nadgradni KVADRAT
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Led Paneli, Nadgradni KVADRAT 740,00 RSD Originalna cena je bila: 740,00 RSD.495,00 RSDTrenutna cena je: 495,00 RSD.
LED panel 12W 6500K nadgradni kvadrat
0 out of 5
Led Paneli, Nadgradni KVADRAT 820,00 RSD Originalna cena je bila: 820,00 RSD.660,00 RSDTrenutna cena je: 660,00 RSD.
LED panel 18W 6500K nadgradni kvadrat
0 out of 5
Led Paneli, Nadgradni KRUG 800,00 RSD Originalna cena je bila: 800,00 RSD.600,00 RSDTrenutna cena je: 600,00 RSD.
LED panel 18W 4000K nadgradni krug
0 out of 5
Led Paneli, Nadgradni KRUG 800,00 RSD Originalna cena je bila: 800,00 RSD.600,00 RSDTrenutna cena je: 600,00 RSD.
LED panel 18W 6500K nadgradni krug
0 out of 5





















