





LED plafonjera AMEZOLA 99122 EGLO
8.990,00 RSD
| Brend | EGLO |
| Grlo | 2xE27 |
| Snaga po grlu | Max. 28W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Čelik |
| Boja kućišta | Crna |
| Materijal abažura | Staklo |
| Boja abažura | Prozirna |
| Dimenzije | 130x290x290 mm |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 99122 Kategorije: Dekorativna rasveta, Kupatilska rasveta

























