-20%


Led plafonjera FRANIA – S
7.840,00 RSD Originalna cena je bila: 7.840,00 RSD.6.270,00 RSDTrenutna cena je: 6.270,00 RSD.
| Brend | EGLO |
| Fi | 430mm |
| Izvor svetla | Integrisan LED |
| Jačina | 33.5W |
| Svetlosni fluks | 3900lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Prosečno radno vreme | 25000h |
| Dimabilnost | ne |
| Napon | 220-240v |
| Zaštita | IP20 |
| Garancija | 5 godina |
Šifra proizvoda: 97879 Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonjere
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5


























