



LED plafonjera JADE 30W 6500K IP44 krug
3.270,00 RSD
| Brend | Braytron |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 3050 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 30W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 110° |
| CRI | 80 |
| Materijal kućišta | PC |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | 62×330 mm |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: BH15-02230 Kategorije: Dekorativna rasveta, Kupatilska rasveta


























